با سلام و عرض ادب خدمت کلیه دوستان گرامی.
با توجه به اهمیت آموزش در بخش محصولات و تهیه مواد اولیه، تیم پشتیبانی شرکت طبخ شمیم شروع به تهیه مقالات و دانستنیهای بحش آموزش در حوزه مواد غذائی، تجهیزات آشپزخانه صنعتی، تجهیزات فست فود، تجهیزات آبمیوه و بستنی و دیگر بخش ها نموده است. امید است بتوانیم هرچند کوچک در زمینه آموزش و افزایش دانش شما عزیزان مثمر ثمر باشیم. به امید خدا


 

دستگاه چاقو تیزکن برقی مدل KE500
مدیر ارشد 1498

دستگاه چاقو تیزکن برقی مدل KE500

مزایای دستگاه چاقو تیزکن برقی ساخت تایوان

چاقو های صنعتی، چاقوهای قصابی، چاقو های آشپزخانه حانگی و دیگر انواع چاقو ها به دلیل گران بودن فولاد تندبر استیل تیغه آنها خیلی گران است و برای بهره برداری بیشتر و بهتر از چاقوی خود نیاز به تیز کردن خوب دو لبه چاقو می باشد. زاویه استاندارد در تیز کردن لبه های چاقو بسیار اهمیت دارد. در روش سنتی برای تیز کردن هر نوع لبه چاقو، فقط میتوان با تجربه چندین سال کارکرد به استانداردهای لازم دست پیدا کرد که آنهم همه افراد ندارند. در روش سنتی در هر بار کشیدن لبه بر روی سطوح صیقلی فقط یک طرف لبه تیز میشود و برای تیز کردن هر دو لبه باید طرف مقابل هم تیز کرد که با توجه به رعایت زاویه استاندارد برای تیز کردن میزان خطای کاری بسیار بالا میرود. لذا استفاده از دستگاه چاقو تیز کن برقی که با توجه به سرعت و دقت و همچین رعایت زاویه استاندارد در زمان تیز کردن لبه های چاقو و آز ان مهمتر تیز کردن هر دو لبه در یک زمان موجب اینجام کار با بهترین کیفیت و در کمترین زمان میشود. بهترین دستگاه های چاقو تیزکن برقی در کسور تایوان تولید میشود که در اینجا بهشما معرفی میشوند. این دستگاه با قابلیت های منحصر به فرد خود حتی امکان تیز کردن ساطورهای قصابی را نیز دارا می باشد. امکان استفاده از دستگاه چاقو تیزکن برقی در خانه، قصابی ها، کشتارگاه ها، مراکز تهیه غذا، فروشگاه های گوشت و غیره قابل استفاده می باشد. سیتم کار این دستگاه با استفاده از سمباده های زبر و نرم برای تیز کردن لبه های چاقو می باشد. 

شما کارشناس یا مسئول خرید آیا می دانید شرکت طبخ شمیم نماینده شرکت در فروش دستگاه چاقو تیزکن برقی در ایران می باشد. ما استفاده از این دستگاه را به شما پیشنهاد میکنیم. شرکت طبخ شمیم به شما کارشناس یا مسئول خرید پیشنهاد می دهد برای بازدید و تست این دستگاه به دفتر مرکزی شرکت طبخ شمیم مراجعه نمایئد تا با کارکرد و کیفیت دستگاه چاقو تیزکن برقی نایری مدل KE500 بیشتر اشنا شوید.

Rate article

1/5
رتبه بندی این مطلب:
1/5

اشتراک

Print

فایل ها برای دانلود

نظر

Collapse Expand نظرات (0)
You don't have permission to post comments.

انتخابگر پوسته

دی ان ان