ورود | ثبت نام  
 
  

امروز:  سه شنبه , 01 , 08 , 1397
 

فر برقی شیرینی پزی MAKSAN مدل MKF-4P
تولید کننده :
Maksan
کد:
TB-MAKSAN MKF-4P
قیمت:
تماس بگیرید
توضیحات:
فر برقی شیرینی پزی با سیستم بخار MAKSAN مکسان مدل MKF-4P با بدنه استیل ضد زنگ و اجزای الکتریکی شامل موتور و فن ساخت اروپا مناسب برای انواع شیرینی و نان های حجیم و فانتزی
 
 افزودن به سبد خرید

Maksan فر برقی شیرینی پزی MAKSAN مدل MKF-4P

فر شیرینی پزی 4 سینی برقی MAKSAN مدل MKF-4P

فر قنادی مکسان - فر کیک پزی مکسان


فر برقی شیرینی پزی MAKSAN مدل MKF-4P


فر شیرینی پزی 4 سینی برقی MAKSAN مدل MKF-4P یک محصول مناسب برای قنادی و شیرینی پزی ،کافی شاپ ها ، کافه ها ، خانه و... میباشد.

فر شیرینی پزی 4 سینی برقی MAKSAN مدل MKF-4P مجهز به سیستم بخار میباشد که توسط این قابلیت میتوان انواع شیرنی ، کیک ، نان حجیمی مانند نان باگت ، نان فرانسوی نیمهحجیم  و...را آماده عرضه کرد.

این دستگاه به دلیل ابعادمناسب قابلیت استفاده در منزل را نیز دارامیباشد و میتوان با آن کسب و کار داخلی را راه انداخت و بتوان انواع نان و شیرینی را با به مشتریان خود ارایه کرد.

همان طور که از ظاهر دستگاه پیداست این دستگاه مجهز به درب با قابلیت باز شدن از بغل را دارد که برای مصارف خانگی ، فست فود، کافی شاپ، شیرینی پزی و... مفید و مناسب میباشد.

فر شیرینی پزی 4 سینی برقی MAKSAN مدل MKF-4P کاملا برقی بوده و دارای کنترل دستی زمان و دمای پخت میباشد؛ این دستگاه یک فر کانوکشن میباشد که دارای فن مناسب می باشد که دمای داخل فر را یکنواخت کرده تا عمل پخت و فراوری بصورت یکنواخت صورت بگیرد.

فر برقی شیرینی پزی

این فر دارای  سیستم گرمایش الکتریکی با راندمان بالا میباشد؛ این امکان توسط موتور، فن و طراحی مناسب این دستگاه فراهم میشود.

فر شیرینی پزی 4 سینی برقی MAKSAN مدل MKF-4P این قابلیت را دارد که از سینی و دیس های مختلف برای پخت  میتوان استفاده کرد.همچنین فر شیرینی پزی 4 سینی برقی MAKSAN مدل MKF-4P دارای عایق خوب برای جداره ها میباشد کهباعث جلوگیری از اتلاف انرژی میشود و باعت تولید باکیفیت میشود.

فر شیرینی پزی 4 سینی برقی   MKF-4Pیک دستگاه باکیفیت  وتمام استیل ضد زنگ (فولاد ضد زنگ) میباشد ودارای سیستم روشنایی داخلی میباشد که امکان دیدن داخل فر و مراحل پخت را به شمامیدهد.

درب فر شیرینی پزی 4 سینی برقی MAKSAN مدل MKF-4P به گونه ای طراحی شده که قابلیت جدا شدن وامکان تمیز کردن را دارد و طراحی داخلی این فر نیز بسیار مناسب بوده که دارایسهولت در تمیز کردن فر را دارا میباشد که امری مهم در صنعت پخت و پز میباشد.

به صورت کلی میتوان گفت فر شیرینی پزی 4 سینی برقی MAKSAN مدل MKF-4P یک فر با کیفیت که بانامهای فر قنادی – فر کیک پزی – فر نان های حجم نیز شناخته میشود.

فر شیرینی پزی

لوازم الکتریکی این دستگاه از قبیل موتور، فن ساخته شده در اروپا(ایتالیا) میباشد که با رابط کاربری  کاربرپسند یک دستگاه سریع و کارآمد برای استفاده های گوناگون میتوان استفاده کرد و همه نیازههای شما در زمینه نان و شیرینی پاسخ گو باشد.

سینی های این فر به صورت آپشنال میباشد و باید بصورت جداگانه از طریق شرکت طبخ شمیم تهیه شود.  
طراحی سایت توسط