دوغ ساز آبشاری Empero
تولید کننده :
محصول شرکت Empero ترکیه
کد:
TB-Ayran Maker
قیمت:
تماس بگیرید
توضیحات:
دوغ ساز آبشاری Empero
 
 افزودن به سبد خرید

محصول شرکت Empero ترکیه دوغ ساز آبشاری Empero

 • دستگاه دوغ ساز آبشاری Empero

  دوغ فراورده‌ای است که از اختلاط ماست با آب آشامیدنی با یا بدون نمک و افزودن اسانسهای سبزیجات معطر از قبیل کاکوتی، نعناع و پونه تهیه می‌شود و در این نوع دوغ ممکن است با توجه به شرایط نگهداری و در اثر تخمیر طبیعی ناشی از فعالیت میکرو ارگانیسمهای زندهٔ موجود در ماست اولیه تولید گاز شود.

  دوغ گازدار فراورده‌ای است که بعد از فرآوری به روش اول به آن گاز کربنیک تزریق می‌شود.

  دستگاه دوغ ساز آبشاری Empero

  دستگاه دوغ ساز آبشاری Empero

  دوغ حرارت دیدهٔ بدون گاز فراورده‌ای است که بعد از فرایند آن به روش اول، برای افزایش قابلیتنگهداری و جلوگیری از تولید گاز تحت تأثیر فرایند حرارتی قرارداده شود.

  دوغ حرارت دیدهٔگازدار فراورده‌ای است که بعد از فرایند آن مطابق بند سوم، برای ایجاد گاز دراثر تخمیر طبیعی، باکتری‌های ترموفیل مورد استفاده در تولید ماست(استرپتوکوکوس ترموفیلوس و لاکتوباسیلوس دبروکی بولگاریکوس ) به آن اضافه شود.

  دوغ تأمین کننده یک چهارم نیازروزانهٔ بدن به کلسیم وحاوی ویتامین‌های ب۲ و ب۶ و ب۱۲ است وازاین رو قوی کننده استخوانها می‌باشد.

  وجودباکتری‌های مفیدی چون استرپتوکوکوس، ترموفیلوس و لاکتوباسیلوس بولگارس در دوغاثرات بسیار مفیدی بر سلامت دستگاهگوارش داردو مانع رشد ارگانیسمهای مضرمی‌شوند.

  دستگاه دوغ ساز آبشاریEmpero


  دستگاه دوغ ساز آبشاری Empero یک دستگاه کاملا بهداشتی، مرغوب، با کیفیت بالا، و مصرف مناسبمیباشد.

  دستگاه دوغ ساز آبشاری Empero دارای ظرفیت 40 لیتری میابشد که تامین کننده نیاز رستوران هایسنتی، هتل ها و رستوران ها و کباب سراها میباشد.

  دستگاه دوغ ساز آبشاری Empero یا AyranMaker  یک دستگاه کاربردی و با توان بالا میباشد، با این دستگاه میتوانهزینه ها را کاهش داد و یک دوغ خوش طعم، باب میل و با کیفیت را تهیه و عرضه کرد.

  با دوغ ساز آبشاری Empero دوغ را در طعم هایمختلف از جمله دوغ نعنایی، دوغ جعفری، دوغ موسیر، دوغ پونه و هر طعمی که باب میلمشتری میباشد میتوان تهیه کرد.

  دستگاه دوغ ساز آبشاری Empero توانایی تولید دوغ همراه با فوم یا همان کف دوغ را نیز دارامیباشد.

  کف دوغ یه محصول خوش طعمی میباسد که میتوان با دستگاه دوغ ساز آبشاری Empero تولید و عرضه کرد.

  دستگاه دوغ ساز آبشاری Empero دارای کمپرسور خنک کننده میباشد که در زمانی سریع یک دوغ خوش طعمهمراه با فوم دوغ را میتواند تولید کند.  Technical Specification  

  Code Description Dimensions mm Weight kg Net m3 Capacity lt
  a b c
  EMP.AYR.40 Sparkling Ayran Maker (Wooden Decorated) 600x600x1350 78 0.5 40
  EMP.AYR.40-P Sparkling Ayran Maker (Stainless Steel) 600x600x1350 70 0.5 40

  
قابل توجه کلیه همکاران و مشتریان عزیز، حتما قبل از سفارش کالا در ساعات اداری اخرین قیمت محصول را با واحد فروش شرکت به شماره02166793370- 02166793371 و 09027290404و 09127290101 چک نماید . با تشکر