دوغ ساز آبشاری 40 لیتری

دوغ ساز آبشاری
تولید کننده :
محصول شرکت Alveo ترکیه
کد:
TB-ATU.SAT.01
قیمت:
تماس بگیرید
توضیحات:
دوغ ساز آبشاری ترکیه ای
 
 افزودن به سبد خرید

محصول شرکت Alveo ترکیه دوغ ساز آبشاری

دوغ ساز آبشاری ALVEO 

دوغ ساز همراه با تولید فوم دوغ(کف دوغ)

دوغ همیشه طرفداران خود را داشته است و کمتر کسی پیدا میشود که علاقه به دوغ نداشته باشد. دوغ این نوشیدنی پرطرفدار وقتی محبوب تر میشود که بتوان دوغ تازه و طبیعی تولید و در اختیار مشتری قرار داد.

امروزه با فناوری دستگاه های دوغ ساز میتوان دوغ تازه با حجم نسبتا زیاد به صورت بهداشتی و با کیفیت را با کمترین زحمت تولید کرد، دستگاه دوغ ساز آبشاری ALVEO توانایی تولید دوغ خنک بهداشتی بدون دخالت دست را دارا میباشد.

دستگاه دوغ ساز آبشاری ALVEO

دستگاه دوغ ساز آبشاری ALVEO  

دستگاه دوغ ساز آبشاری ALVEO میتواند به طور همزمان فوم دوغ یا همان کف دوغ تولید کند فوم دوغ محصولی خوش طعم میباشد که هررز بر طرفداران آن افزوده میشود.

دستگاه دوغ ساز آبشاری ALVEO  ساخت کشور ترکیه میباشد و از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار میباشد، دستگاه دوغ ساز آبشاری ALVEO با توانی بالا مناسب برای هتل ها، فست فود ها، رستوران های سنتی، رستوران ها، سلف سرویس ها، غذاسراها و ... میباشد.

دستگاه دوغ ساز آبشاری ALVEO توانایی کار مداوم و با حجم بالا را دارا میباشد تا نگرانی از درخواست مشتری نباشد.BUTTERMILK DISPLAY UNIT
 
GENERAL FEATURES

 

  • Stainless steel inner bowl
  • R-134 fl Refrigerant
  • Tank cleaningand Drainage valve
  • Cup fillingfaucet and lower strainer
  • With or without foam buttermilk filling option
  • Inner Illuminated

 

 

Code

Model

Power

Capacity

Dimensions (mm)

Price

ATU.SAT.01

Buttermilk Display and Cooling Unit

0,2 kW

40 lt

60x6x153

72.000.000  rial

قابل توجه کلیه همکاران و مشتریان عزیز، حتما قبل از سفارش کالا در ساعات اداری اخرین قیمت محصول را با واحد فروش شرکت به شماره02166793370- 02166793371 و 09027290404و 09127290101 چک نماید . با تشکر