ورود | ثبت نام  
 
  

امروز:  جمعه , 31 , 06 , 1396
نام محصول مورد نظر خود را وارد نمایید.
 

مرحله اول کار : مذاکره تلفنی با بخش فروش شرکت

   

طی درخواست مشتری و مذاکرات تلفنی با شرکت ، تیم فروش شرکت اقدام به جمع آوری لیست محصولات درخواستی و پیشنهادی شرکت برای مشتری میشود و همچنین نسبت به تهیه مشخصات فنی کامل محصولات به صورت کامل و جامع که بتواند دید مشتری را نسبت به محصولات این شرکت و متریالهای استفاده شده در آنها را باز نماید . در صورت عقد قرارداد جهت فروش محصولات تمامی این مشخصات در پیوست قرارداد قرار خواهد گرفت . 

مرحله دوم کار : بخش طراحی شرکت

 

بعد از گفتگوهای تیم فروش و خریداران ، تیم طراحی شرکت نسبت به محصولات درخواستی توسط خریدار و الگوی و مساحت مکان چیدمان این محصولات ، اقدام به طراحی نمای دو بعدی و سه بعدی همراه با چیدمان محصولات بصورت مجازی می نماید تا دید کلی از محل قرار گیری محصولات و تجهزات آشپزخانه به خریدار القاء نماید . لازم به ذکر است در صورت عقد قرارداد و خرید تجهیزات و محصولات شرکت بابت طراحی هیچ هزینه ای از خریداران اخذ نمی گردد .  

مرحله سوم کار : عقد قرارداد رسمی

بعد از اتمام کار تیم فروش و طراحی نوبت به عقد قرارداد فی مابین مدیران شرکتهای خریدار و فروشنده می رسد که به طور کاملا رسمی در طی چند نسخه به امضاء و مهر هر دو می رسد که بعد از طی این مراحل به صورت کاملا رسمی و قانونی انجام کارها پیگری خواهد شد .

مرحله چهارم کار : ساخت محصولات طبق سفارش خریدار

 

تمامی تجهیزات و محصولات این شرکت طبق ابعاد ، اندازه ، رنگ و سایر متریالهای طبق نظر سفارش دهنده ساخته می شود . تمامی این محصولات سفارشی بوده و طبق نوع کار و مقدار و میزان استفاده از این محصولات دارای راندمان و قدرت مشخص هستن . طبق قرارداد این محصولات در کمترین زمان آماده و قابل ارسال به محل نصب می باشند . لازم به ذکر است تمامی این محصولات از بهترین متریالهای موجود در ایران تهیه و ساخته میشود . 

مرحله پنجم کار : نصب و راه اندازی تجهیزات

 

بعد از ساخت و حمل تجهیزات و ماشین آلات ، اکیپ نصاب به محل اعزام و اقدام به نصب تمامی محصولات می نماید . " نصب و راه اندازی دارای هزینه می باشد که می توان از آن در عقد قرارداد چشم پوشی کرد و بر عهده خود خریدار است " . تمامی محصولات طبق نقشه سه بعدی چینش شده و تحویل خریدار می گردد . 

مرحله ششم کار : خدمات پس از فروش

 

تمامی محصولات تولیدی این شرکت دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد . با یک تماس تکنسین های شرکت جهت رفع عیوب اعزام می شوند . 

کارهای که به تعمیرات کامل احتیاج دارند به شرکت انتقال داده شده و در اسرع وقت تعمیر می گردد . کارهای شهرستان توسط نمایندگی های همان شهرستان قابل سرویس می باشند . 

    
 
  
طراحی سایت توسط